Choď na obsah Choď na menu
 


Kyriacos C. Markides - Strovoloský Mág

19. 3. 2009

Obrázok

Veľmi úspešný titul, korý v deväťdesiatych rokoch uviedol na slovenský knižný trh ezoterickú literatúru.
Prvá kniha trilógie o najznámejšom európskom duchovnom liečiteľovi.

Autor, Kyriacos C. Markides, profesor sociológie na Univerzite štátu Maine, nás vo svojom pútavom rozprávaní uvádza do mystického sveta svojho cyperského rodáka, Stylianosa Atteshlisa, známeho pod menom Daskalos (grécky Majster) a „strovoloský mág“.

Daskalos (1912 – 1995) patril k najväčším Majstrom západnej duchovnej tradície minulého storočia. Viac ako sedemdesiat rokov vyučoval ezotérne kresťanstvo a založil krúžok bádateľov Pravdy.

Poznal tajomstvo života a smrti. Komunikoval s mimozemskými bytosťami, ktoré bdejú nad vývojom ľudstva a pomáhajú nám odvrátiť nebezpečenstvá. Ovládal telepatiu, dematerializoval seba i predmety a prenášal ich obraz do diaľav a tam ich opäť zhmotnil. Cestoval do minulosti a rozoznával predchádzajúce životy ľudí.

Daskalos mal hlboké etické cítenie. Zaoberal sa liečiteľstvom duše. Život človeka chápal ako šancu duchovne rásť a Láskou prispievať ku kozmickej harmónii.

Prostredníctvom tejto knihy ponúka Daskalos čitateľovi možnosť pochopiť zákonitosti života, rozvinúť si zázračné schopnosti a pokročiť na životnej Ceste.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super

(anjelici.oforum.cz, 24. 5. 2010 15:30)

naozaj veľmi zaujímavé čítanie, aj keď sa s niektorými vecami nestotožňujem, ale sama o sebe má táto knižka veľa čo povedať

odporúčam